kreatywnie w wakacje

Ceramika

Jak to w pracowni ceramicznej – lepimy, lepimy, lepimy. Podczas warsztatów w ferie zimowe uruchamiamy nasze trzy koła garncarskie. Warsztaty trwają dwie lub trzy godziny zatem na wszystko mamy czas.

Zapisy : kliknij baner na dole strony!

STRING ART

Czyli deska, gwoździe, zaplatanie. Tak Twoje dziecko to potrafi!

Na deseczce 20cmx20cm przykładamy szablon i według niego wbijamy gwoździe. Następnie oplatamy je kolorowymi nitkami. Powstają przepiękne obrazy. Dzieci to uwielbiają. 

 

Zapisy : kliknij baner na dole strony!

gipsowe maski

Tworzymy gipsowe maski na własnych twarzach. Dekorujemy  je, malujemy, doklejamy włosy. Jest to  fantastyczne ćwiczenie arteterapeutyczne. Zawsze mamy obawy, że dziecko nie zechce mieć tak dorażnego kontaktu z „czymś” na twarzy i zawsze jesteśmy zaskoczoni , że takich dzieci nie ma! Każde chce spobować!

 

Zapisy : kliknij baner na dole strony!

AFRYKAŃSKIE MASKI

Piękne duże kawałki kory, zbierane w lasach w całej Polsce, wysuszone i przygotowane do nakładania jako podkładu zużytej, dobrze wyrobionej plasteliny. W kolejnym kroku naklejamy dekoracje z kolorowych makaronów, fasoli, kukurydzy, płatków cornflakes itp. Całość opalamy świecami, opalarką, suszarkami. Efekty pracy są zaskakujące!

 

Zapisy : kliknij baner na dole strony!

SLAJMOWE SZALEŃSTWO

To zdecydowanie „brudna robota”, ale uwielbiana przez dzieci. Klej, aktywator, pianka do golenia, i dodatki – barwniki spożywcze, brokaty, koraliki – miski. Do dzieła. Jest kolorowo i slajmowo.

Zapisy : kliknij baner na dole strony!

 

DECOUPAGE

Praca wymagająca cierpliwości. Dekorujemy drewniany świecznik lub skrzyneczkę na drobiazgi cieniutkimi serwetkami po uprzednim przygotowaniu powierzchni, kleimy, lakierujemy – i tak kilka razy – całość suszymy suszarkami. Efekty są powalające. Nie uwierzysz, że Twoje dziecko zrobiło tę pracę samo. 

 

Zapisy : kliknij baner na dole strony!

Zajęcia odbywają się w ferie zimowe  od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-12.00 – warsztaty 3h oraz 13.00-15.00 – warsztaty 2h. 

Ceny

– 3h godziny – 110 zł/dziecko (10.30 – 13.30)

   Grafik warsztatów : w trakcie ustalania.