O nas

Kamionka to niezwykłe miejsce na mapie Warszawy – Młociny, ponieważ postindustrialne wnętrze, ciepła atmosfera, cudowni ludzie, fantastyczne dzieciaki,  świetne wyposażenie pracowni to przestrzeń nieokiełznanej twórczości do tworzenia najbardziej szalonych ceramicznych projektów.  

Dla dorosłych to oderwanie się od codzienności, wejście w strefę CZILL,  dla dzieci wreszcie swoboda dla  W Y O B R A Ź N I. Trening rączek, koncentracji i cierpliwości to dodatkowy bonus!

Najważniejsze dla zespołu Kamionki to wprowadzenie uczestników w trans tworzenia, wymyślania czegoś małego, WIELKIEGO, własnego!

Paula

to ja Paula – twórczyni KAMIONKI (2015), uporządkowana bałaganiara z głową pękającą od pomysłów. Pracownia to moje życie, hobby, praca, potem dopiero dzieci, mąż, ukochany pies. Marzyłam o takim miejscu więc je stworzyłam. Uwielbiam pracować z dziećmi, kocham ludzi.

Ela

to ona dba o czystość i porządek w pracowni. Jej dłonie tworzą cuda, prezyzja godna mistrza. Ciepła, kochana, oddana, Fantasycznie spędza czas z dziećmi, dorosłych prowadzi w ceramiczny świat jak kelner doskonały. Wszystko zrobione bez nadmiernego eksponowania swojej osoby.

MAGDA

przybyła z niedaleka wczesną wiosną i już tak z nami została. Jest doskonałym uzupełnieniem zespołu Kamionki.  Zawsze pogodna, uśmiechnięta i ciepła. W zasadzie chyba się nie złości…..

 

Już my 4 i to nie nasze ostatnie słowo.

Scroll to Top