O nas

Kamionka to niezwykłe miejsce na mapie Warszawy – Starych Bielanach, ponieważ postindustrialne wnętrze, ciepła atmosfera, cudowni ludzie, fantastyczne dzieciaki,  świetne wyposażenie pracowni to przestrzeń nieokiełznanej twórczości do tworzenia najbardziej szalonych ceramicznych projektów.  

Dla dorosłych to oderwanie się od codzienności, wejście w strefę CZILL,  dla dzieci wreszcie swoboda dla  W Y O B R A Ź N I. Trening rączek, koncentracji i cierpliwości to dodatkowy bonus!

Najważniejsze dla zespołu Kamionki to wprowadzenie uczestników w trans tworzenia, wymyślania czegoś małego, WIELKIEGO, własnego!

Paula

to ja Paula – twórczyni KAMIONKI (2015), uporządkowana bałaganiara z głową pękającą od pomysłów. Pracownia to moje życie, hobby, praca, potem dopiero dzieci, mąż, ukochany pies. Marzyłam o takim miejscu więc je stworzyłam. Uwielbiam pracować z dziećmi, kocham ludzi.

Ela

to ona dba o czystość i porządek w pracowni. Jej dłonie tworzą cuda, prezyzja godna mistrza. Ciepła, kochana, oddana, Fantasycznie spędza czas z dziećmi, dorosłych prowadzi w ceramiczny świat jak kelner doskonały. Wszystko zrobione bez nadmiernego eksponowania swojej osoby.

Kasia

przybysz z przeszłości, Kocha średniowiecze i ceramikę. Musi żyć w XXI wieku ale ucieka do pracowni i zanurza się w świecie gliny. Kocha dzieci lubi ludzi.    Wspaniała wszechstronna rękodzielniczka.

My trzy – taki dream team dobre duchy KAMIONKI.

MAGDA

przybyła z niedaleka wczesną wiosną i już tak z nami została. Jest doskonałym uzupełnieniem zespołu Kamionki.  Zawsze pogodna, uśmiechnięta i ciepła. W zasadzie chyba się nie złości…..

 

Już my 4 i to nie nasze ostatnie słowo.