Warsztaty

U nas wszystko z Natury tworzą ręce!

WARSZTATY W pracowni

Grafik od 1 września 23 r. do 30 czerwca 24 r. 

poniedziałki17.00 – 18.30 grupa dorośli
wtorki18.00 – 19.30 grupa dzieci
środy17.00 – 18.30 koło garncarskie
czwartki18.00 – 19.30 grupa dorośli
piątki17.00 – 18.30 koło garncarskie
soboty9.00 – 10.30 grupa dorośli
 11.00 – 12.30 grupa dziecięca
 13.30 – 16.00 urodziny, imprezy, warsztaty rodzinne
  

Jeśli jesteś nowym przybyszem, przejdziesz przez kurs podstawowych technik pracy z gliną, tak aby potem móc tworzyć samemu. Instruktor wówczas będzie wsparciem ale nie kierownikiem!

Jeśli już znasz techniki to tworzysz pracę według tematu podanego przez instruktora lub masz własny pomysł i go realizujesz.

Przy prowadzeniu warsztatów przyświeca nam zawsze ta sama idea  „Wolniej, przyjemniej, piękniej”.

Przychodzisz do nas: dla atmosfery, aby miło i twórczo spędzić czas, nauczyć się tworzyć ceramikę .

W Kamionce nie prowadzimy kursów zakończonych dyplomami i certyfikatami. W Kamionce  odpoczywamy i relaksujemy się, tworzymy ale i rozmawiamy, nawiązujemy relacje, śmiejemy się, miło spędzamy czas a efektem końcowym są ciekawe prace, nowe rozwiązania, fajne formy.

Postindustrialne wnętrze, świetne wyposażenie , dużo przestrzeni oraz  uroczo zagospodarowany teren przed pracownią zapewnia niesamowitą atmosferę a w ciepłe dni jest możliwość pracy na świeżym powietrzu mając jednakże pracownię w zasięgu ręki.

W SZKOLE/PRZEDSZKOLU

Od września do czerwca prowadzimy cykliczne warsztaty ceramiczne w szkołach i przedszkolach. Prowadzimy również okazjonalne, jednorazowe, tematyczne warsztaty. Wówczas dzieci wykonują jedną pracę, którą malują angobami. Dodatkowo podczas warsztatów każde dziecko toczy na kole garncarskim. Prace podpisujemy i zabieramy do suszenia oraz wypału. Po wypaleniu w pracowni nakładamy szkliwo transparentne i poddajemy prace drugiemu wypałowi, tak aby dzieci pomimo jednych warsztatów otrzymały pełnowartościowe, poszkliwone, błyszczące dzieła. Od wielu lat współpracujemy z : Gumisiowe Przedszkole Niepubliczne w Kaliszkach, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kaliszkach, Creatio Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kaliszkach, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kazuniu Nowym, Szkoła Podstawowa w Orzechowie Starym, Niepubliczne Przedszkole Kidi-Mini w Łomiankach, Akademia Bąbelkowa w Łomiankach, Niepubliczne Przedszkole Kids Strory w Dziekanowie Leśnym, Niepubliczne Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Burakowie, PSPO w Warszawie, Akademia Małego Człowieka w Łomiankach Dolnych, Szkołą Podstawowa w Łomnie, Punkt Terapeutyczny „Jaś” w Łomnie.

URODZINY, PANIEŃsKIE I INNE

Duża przestrzeń to dużo możliwości! A nasza pracownia jest bardzo przestronna i przygotowana na to, żeby zorganizować dobrą imprezę np. URODZINY, IMIENINY, PANIEŃSKIE, SPOTKANIE FIRMOWE, SPOTKANIE DLA GRUPY PRZYJACIÓŁ lub po prostu RODZINNE LEPIENIE z możliwością  toczenia na kole garncarskim.    Czas warsztatów oraz temat dobieramy indywidualnie według oczekiwań.

Scroll to Top